سه خطر اصلی برای کسب و کار اینترنتی (و آنچه می توانید در مورد آنها انجام دهید)

شنبه 27 شهريور 1400
22:04
میلاد حیدری

مدیرعامل و بنیانگذار CyberFortress ؛ ایجاد نوع جدیدی از بیمه قطع درآمد که برای مشاغل تجارت الکترونیک طراحی شده است.


صاحبان مشاغل کوچک

GETTY

هیچ شغلی بدون ریسک نیست (و اگر از آن بیزار بودید ، احتمالاً صاحب یک کسب و کار نبودید). تجارت الکترونیکی می تواند خطرات خاص خود را داشته باشد که همتایان آجر و ملات آن لزوماً ندارند. تهدیدهای مربوط به درآمد و شهرت می تواند تأثیرات ماندگاری داشته باشد ، اما خوشبختانه اقدامات عملی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری یا کاهش خطر انجام دهید.


در اینجا برخی از خطرات کلیدی که باید در مورد آنها بدانید و آنچه می توانید در مورد آنها انجام دهید ذکر شده است:


1. خطرات امنیتی آنلاین


ترویج شد

چه تهدیدهای امنیتی آنلاین برای مشاغل تجارت الکترونیک وجود دارد؟ پاسخ زیادی است. در حقیقت ، خطرات امنیتی می توانند بخش مهمی از ریسک مالی شما را در راه اندازی یک تجارت آنلاین تشکیل دهند.


برای شروع ، خطرات هکرها وجود دارد که احتمالاً همه آنها را می شناسند. هر هکر ممکن است مجموعه ای از طرح های بد خود را در زمینه تجارت الکترونیک داشته باشد ، خواه به داده ها برای فروش دسترسی داشته باشند ، یا اطلاعات پرداخت را سرقت کنند ، یا وب سایت شما را باج کنند (از طریق نرم افزار مخرب "باج افزار") یا نصب بدافزار "فقط به این دلیل".


نقض داده ها به تنهایی می تواند به میلیون ها دلار برسد ، در حالی که ، البته ، آسیب به اعتبار ممکن است غیرقابل اندازه گیری باشد. چگونه به مشتری توضیح می دهید که چرا شخصی به عنوان مثال از اطلاعات کارت اعتباری خود مطلع شده است؟


بیشتر برای شما

داستان داخلی بنیانگذاران میلیاردر Robinhood ، گاوچران های بچه گانه و کوسه های وال استریت که از آنها تغذیه می کنند

با بنیانگذاران 24 ساله مارک لباس و مایو چند میلیون دلاری آشنا شوید ، 437

Shopify را به سبد خرید خود اضافه نکنید

با پیشرفت تکنولوژی ، هکرها نیز پیچیده تر می شوند. در حالی که هرگز نمی توانید به طور قطعی بدانید که از وقوع یک حادثه امنیتی به طور کامل جلوگیری می کنید ، اما می توانید در مورد کاهش خطرات امنیتی پیشقدم باشید. به عنوان مثال ، می توانید:


• اجرای سیاست های امنیتی قوی ، از جمله نیاز به گذرواژه های قوی و محدود کردن نحوه استفاده از وسایل کار.


• اطمینان حاصل کنید که همه دستگاه ها با نرم افزار آنتی ویروس ، فایروال و سایر پروتکل های امنیتی مناسب محافظت می شوند.


• به اعضای تیم در مورد خطرات امنیتی ، از جمله نحوه تلاش فیشینگ ، آموزش دهید.


• فقط اطلاعات مشتری را که واقعاً به آن نیاز دارید ذخیره کنید. از ذخیره مواردی مانند جزئیات پرداخت در محل خودداری کنید.


• اطمینان حاصل کنید که سایت شما از جمله به روز رسانی نرم افزار به روز است.


• از داده های سایت خود پشتیبان گیری کنید (در هر صورت).


2. خطر خرابی وب سایت


تصور کنید دوشنبه سایبری است. شما زمان و تلاش زیادی برای آماده سازی سایت خود برای فروش گذاشته اید. شما برای بازاریابی پول خرج کرده اید و تصاویر و بنرهای جالب جدیدی تهیه کرده اید.


سپس ناگهان سایت شما از کار می افتد.


در یکی از شلوغ ترین روزهای فروش سال ، اکنون قادر به فروش نیستید زیرا مشتریان نمی توانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند. برای بسیاری از صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیک ، این نوع سناریو یک فاجعه مطلق خواهد بود و بخش قابل توجهی از درآمد سالانه آنها را می گیرد.


چندین دلیل احتمالی خرابی وب سایت وجود دارد. سرویس میزبانی شما ممکن است دچار نقص فنی شود یا سروری که در آن میزبانی می کنید با افزایش ترافیک کنار نیاید. یا شاید نرم افزاری که به وب سایت شما متصل شده است ، مانند یک افزونه ، خراب شده و وب سایت را با آن از بین می برد.


در هر صورت ، زمان خرابی یک خطر بسیار واقعی برای فروشگاه های تجارت الکترونیک است. پس از همه ، مدل کسب و کار شما برای ایجاد فروش متکی به یک وب سایت فعال است. گاهی اوقات خرابی به دلیل یک وضعیت ناگوار ناگوار است ، اما مواردی وجود دارد که می توانید برای کاهش یا کاهش خطر خود انجام دهید:


• در مورد راه حل میزبانی که استفاده می کنید بسیار سخت گیر باشید. به دنبال یک میزبان مطمئن با درصد زمان بسیار بالا و سیاست هایی باشید که اجازه نمی دهد سرورها بیش از حد بارگیری شوند. در صورت افزایش ترافیک ، سایت خود را دوبار بررسی کنید.


• در مورد راه حل های نرم افزاری (مانند افزونه ها یا افزونه ها) که استفاده می کنید به همان اندازه گزیننده باشید. به دنبال نرم افزاری باشید که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، به خوبی بررسی شده و مرتباً به روز می شود.


• وب سایت خود را به روز نگه دارید. اگر به روزرسانی های لازم انجام نشده باشد ، گاهی اوقات خرابی رخ می دهد.


• در صورت خرابی اجتناب ناپذیر از خود محافظت مالی کنید. بیمه نامه سایبری می تواند به شما اطمینان دهد که پایین آمدن آنقدر از نظر مالی به شما ضربه نمی زند. (تعدادی از شرکتها ، از جمله خود من ، بیمه مشاغل تجارت الکترونیک را ارائه می دهند.)


3. وقفه در ترافیک وب سایت


زمان خرابی یکی از مسائلی است که ترافیک وب سایت را مختل می کند ، اما سایت های تجارت الکترونیک نیز در برابر تغییرات الگوریتم آسیب پذیر هستند ، که ممکن است باعث شود ترافیک کمتری برای شما ایجاد شود. به عنوان مثال ، تغییرات الگوریتم گوگل باعث شده است که وب سایت ها در صورت عدم رعایت الزامات جدید ، جریمه شوند و رتبه جستجوی خود را از دست بدهند.


اگر یک دهه پیش از شیوه های معمول SEO پیروی می کردید ، ممکن بود به "پر کردن کلمات کلیدی" بپردازید ، جایی که صاحبان وب سایت ها سعی می کردند با قرار دادن کلمات کلیدی در موتورهای جستجو بازی کنند. این امر منجر به ایجاد وب سایت های بی کیفیت شد که الزاماً آنچه را که مردم به دنبال آن بودند ارائه نمی داد ، بنابراین گوگل وارد عمل شد و محتوای کلمات کلیدی را مجازات کرد.


ممکن است شما کاری انجام ندهید الف

به عنوان کلمه کلیدی "icky" است ، اما تغییر الگوریتم همچنان کسب و کار اینترنتی ممکن است بر رتبه شما تأثیر بگذارد. برای محافظت از سایت تجارت الکترونیک خود چه کاری می توانید انجام دهید؟

• "کلاه سفید" بمانید. این بدان معناست که در تلاش برای ایجاد رتبه خود از هرگونه عمل بد اجتناب کنید.

• با هر روند یا تغییری همراه باشید. بسیاری از شرکت های نرم افزاری معتبر به روزرسانی منظم را در مورد هر چیزی که SEO انجام می دهد ارسال می کنند.

• وب سایت خود را تمیز و ساده نگه دارید. گاهی مشکلات ناشی از نفخ شدن است.

در نهایت ، از آنجا که نمی توانید به طور کامل از خطر تجارت الکترونیکی جلوگیری کنید ، برخی از مشاغل همانطور که قبلاً ذکر شد ، خرید بیمه سایبری را انتخاب می کنند. این موارد می تواند شما را در شرایط مختلف تحت پوشش قرار دهد ، بنابراین اگر سرمایه گذاری در بیمه سایبری را انتخاب کرده اید ، تحقیقات خود را با اطلاع از بیمه نامه هایی که در دسترس شماست و تحت پوشش آنها قرار دهید ، انجام دهید ، زیرا هر کدام متفاوت است.

[ بازدید : 12 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به bestit است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]