نحوه طراحی سایت وکالت برای وکلا

سه شنبه 5 مرداد 1400
10:51
میلاد حیدری

اگرچه ممکن است استفاده از تصاویر واضح و باکیفیت کاملاً واضح به نظر برسد ، اما وقتی طراحی سایت وکالت که صحبت از عکس ها می شود کمتر مورد توجه قرار می گیرد (اما به همان اندازه مهم): اندازه آنها. استفاده بیش از حد از عکس های با کیفیت بالاتر می تواند سرعت وب سایت شما را کم کند ، که این می تواند برای شما هزینه زیادی داشته باشد.

گوگل می گوید همه مشاغل باید به عنوان محرک رشد به دنبال سرعت سایت موبایل باشند. یک تجربه کند تلفن همراه مشتریان را از خود دور می کند ، در حالی که یک تجربه سریع تلفن همراه می تواند به جذب و نگهداری آنها کمک کند. شما می توانید سرعت سایت وب سایت دفاتر حقوقی خود را با ابزار Google's Test My Site بررسی کنید.


تصاویر خود را تا جایی که ممکن است کوچک نگه دارید بدون اینکه کیفیت را کاهش دهید گزینه های زیادی برای بهینه سازی تصویر وجود دارد ، اما بهتر است این کار ساده باشد: تصاویر را به اندازه مورد نیاز بارگذاری کنید و کیفیت تصویر را به پایین ترین سطح ممکن کاهش دهید بدون اینکه متوجه تغییر شوید.


آیا می توانید از وب سایت خود در دستگاه تلفن همراه استفاده کنید؟

در نوامبر 2016 ، استفاده از تلفن همراه و رایانه لوحی از وب برای اولین بار در تاریخ از استفاده دسک تاپ بیشتر شد و روند تا امروز ادامه دارد. حتی اگر آمار وب سایت شرکت حقوقی شما نشان دهد که کاربران بیشتری روی دسک تاپ دارید ، Google از سازگار بودن با موبایل به عنوان یکی از سیگنال های اصلی برای رتبه بندی در نتایج جستجو در هر سیستم عامل استفاده می کند. بنابراین ، حتی اگر مشتری های شما تجربه دسک تاپ را ترجیح دهند ، بهبود نحوه نمایش سایت شما در یک دستگاه تلفن همراه به آنها کمک می کند شما را پیدا کنند.


از آنجا که اندازه صفحه نمایش برای دستگاه های تلفن همراه بسیار کوچکتر است ، محتوای شما باید از یک جریان منطقی از موضوعات و سازمان پیروی کند. همچنین باید از مقیاس تصاویر خود در ارائه بسیار کوچکتر اطمینان حاصل کنید. در زیر مثالی از روش ساده برای ارائه طراحی سایت موبایل شرکت حقوقی شما آورده شده است.


نمونه کلیو از یک طرح بندی موثر برای طراحی وب سایت تلفن همراه یک شرکت حقوقی


 


آیا وب سایت شما قابل دسترسی است؟

دسترسی به اشکال مختلف وجود دارد و داشتن یک وب سایت قابل دسترسی برای برقراری ارتباط با هر مشتری و مشتری کلیدی است. روش های فنی وجود دارد که وب سایت شما را برای افراد کم بینا که ممکن است از خواننده صفحه نمایش استفاده می کنند و یا افراد دارای نگرانی در زمینه تحرک که ممکن است از گزینه های جایگزین ماوس استفاده کنند ، در دسترس قرار دهد. همچنین می توانید انتخاب های خاصی در طراحی داشته باشید ، مانند بررسی کنتراست رنگ متن خود در مقابل پس زمینه یک صفحه یا در نظر گرفتن رنگ برای کسانی که کور رنگ هستند.


ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای ارزیابی قابلیت دسترسی به طراحی وب سایت برای شرکت های حقوقی استفاده کنید. یک مکان خوب برای شروع خاموش کردن سبک طراحی وب سایت است. این کار به طور عمده متن را پشت سر می گذارد ، بنابراین به راحتی خواهید دید که آیا اطلاعات سایت خود را به درستی مرتب کرده اید یا نه.


اگر با کد وب سایت شرکت حقوقی خود راحت هستید ، می توانید پیوند پرونده CSS خود را حذف کنید. اگر نمی دانید این به چه معناست ، پسوندی مانند غیرفعال کردن-html را امتحان کنید که به شما امکان می دهد قسمتهای مختلف کد سایت خود را خاموش کرده و برای دیدن آنچه که پشت سر گذاشته شده تازه کنید.


در اینجا نگاهی به یک وب سایت با یک ظاهر طراحی شده اند:


نمونه کلیو از طراحی وب سایت با یک ظاهر طراحی شده


و اینجا همان سایت بدون یک ظاهر طراحی شده است:


نمونه کلیو از طرح وب سایت بدون یک ظاهر طراحی شده


اگر این کار را با وب سایت دفاتر حقوقی خود انجام دادید ، بررسی کنید که آیا عناوین منطقی هستند یا خیر و آیا اطلاعاتی به طور کامل از بین رفته است. ممکن است متنی در تصاویر گنجانده شده باشد که در هیچ جای دیگری نشان داده نشود - برای وب سایت های قابل دسترسی ، نه قطعی.


SEO شرکت حقوقی: کلید هدایت ترافیک به وب سایت دفتر حقوقی شماست

متأسفانه ، فقط داشتن یک وب سایت دفاتر حقوقی کافی نیست - شما به افرادی نیاز دارید که به راحتی بتوانند آن را به صورت آنلاین پیدا کنند تا بتوانند شرکت شما را پیدا کنند (و درنهایت مشتریان جدیدی بیاورند). کلید اطمینان از اینکه صفحه وب شما هنگام جستجوی مشتریان بالقوه نشان داده می شود ، شرکت حقوقی SEO است.


سئو یک هنر پیچیده است ، اما در هسته اصلی آن ، رانندگی با مراجعه به وب سایت دفاتر حقوقی شما با بهبود موقعیت سایت در نتایج موتور جستجو است. اساساً ، موسسه حقوقی SEO به معنای استفاده از استراتژی هایی برای اطمینان از رتبه بندی مناسب سایت شما در موتورهای جستجو است و یافتن آن آسان است.


پنج مرحله اساسی برای SEO شرکت حقوقی عبارتند از:

مطالب عالی بنویسید.

آن محتوا را برای کلمات کلیدی بهینه کنید.

محتوای سایت خود را از طریق اینترنت تبلیغ کنید.

اعتبار آنلاین شرکت حقوقی خود را ایجاد و حفظ کنید.

در بالای موضوعات فنی باشید.

در حالی که شما به طور قطع می توانید به تنهایی از طریق SEO شرکت حقوقی مقابله کنید (راهنمای ما جزئیات بیشتری در مورد نحوه کار ارائه می دهد) ، شما همچنین می توانید یک متخصص SEO استخدام کنید. سئو می تواند بسیار وقت گیر باشد و به طور مداوم تکامل می یابد - بنابراین سرمایه گذاری در یک متخصص می تواند در درازمدت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما شود ، به شرطی که بدانید هنگام استخدام کارشناس سئو شرکت حقوقی چه باید بپرسید.


3 نکته در زمینه نوشتن متن برای وب سایت شرکت حقوقی شما

گرچه مهم است که وب سایت دفتر حقوقی شما عالی به نظر برسد ، همچنین خواندن و جذاب بودن وب سایت شما بسیار مهم است. شما سایتی می خواهید که مشتریان بالقوه شما را به اندازه کافی بخواند تا مطمئن شوید که باید با شما تماس بگیرند. اینجاست که نوشتن متن خوب به کار می آید.


خواه در حال ویرایش نسخه موجود ، نوشتن نسخه جدید یا استخدام یک متخصص برای نوشتن هستید

برای وب سایت خود ، در اینجا چند نکته برای کپی موثر وجود دارد که تبدیل می کند:


نکته 1: خواننده خود را بشناسید

گم شدن در جزئیات وقتی صحبت از نوشتن متن می شود آسان است ، اما مهمترین چیزی که باید بخاطر بسپارید مخاطبان شما هستند. شما مشتریان ، مشتریان بالقوه و افرادی را که مشتری های بالقوه را به شما ارجاع می دهند هدف قرار داده اید. هنگام نوشتن ، خواننده خود را به خاطر بسپارید و مراقب باشید از تدریس بیش از حد یا استفاده از اصطلاحات قانونی قانونی که می تواند خواننده شما را گیج یا بیگانه کند ، خودداری کنید.


نکته 2: صریح و واضح باشید

برای درک و شفافیت بنویسید. اگر به معنی استفاده از کلمات ساده تر و جملات کوتاه تر است ، با آن همراه باشید. برای مخاطبان شما بسیار بهتر است که بتوانند نوشته های شما را اسکن کرده و بلافاصله آنچه را که می خواهید بگویید بدست آورید - به جای اینکه چهار بار یک جمله بخوانید و بفهمید منظور شما چیست.


نکته 3: ایجاد تماس برای اقدام

وقتی کسی برای شرکت های حقوقی به طراحی وب سایت می آید ، می خواهید چه اقدامی انجام دهد؟ در نهایت ، هدف اصلی برای یک وب سایت دفاتر حقوقی تبدیل بازدید کننده به مشتری است. بنابراین ممکن است شما بخواهید بازدیدکنندگان برای کمک به رسیدن به آن مرحله چه اقداماتی انجام دهند؟


فراخوان برای اقدام یک متن واضح و جلب توجه است که بازدیدکنندگان را به سمت اقدامات خاصی سوق می دهد. با قرار دادن تماس برای اقدام در وب سایت خود ، می توانید خوانندگان خود را به مکانی که می خواهید در سایت شما هدایت شوند ، راهنمایی کنید.


به طور خلاصه ، شما می خواهید به آنچه می خواهید بازدیدکنندگان هنگام ورود به وب سایت شما انجام دهند فکر کنید. سپس می توانید با استفاده از کپی به طور واضح و روشن به آنها بگویید که چه کاری انجام دهند.


در زیر نمونه ای از فراخوان روشن برای رزرو مشاوره در وب سایت Sound Immigration وجود دارد. پیام با رنگ آبی مشخص شده و یک شماره تلفن در ناوبری بالا برای دسترسی آسان ارائه می دهد.


نمونه کلیو از طراحی وب سایت صفحه اصلی یک شرکت حقوقی با یک فراخوان برای اقدام واضح


ملاحظات اخلاقی هنگام بازاریابی وب سایت دفتر حقوقی خود

یک فرصت بزرگ برای رشد عمل شما با بازاریابی آنلاین دفتر وکالت وجود دارد. با این حال ، بازاریابی آنلاین نیز به مسئولیت قابل توجهی در برابر وکلا نیاز دارد.


به عنوان یک وکیل ، مسئولیت این هستید که شرکت حقوقی شما از نظر اخلاقی بازاریابی قانونی خود را انجام دهد. قوانین صلاحیت خود را بدانید و برای راهنمایی به قوانین نمونه رفتار حرفه ای کانون وکلای دادگستری آمریکا نگاه کنید. به این ترتیب ، در حالی که همچنان قاطعانه عمل می کنید ، می توانید به عنوان وكیل با تعهدات اخلاقی خود مطابقت داشته باشید.


[ بازدید : 37 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به bestit است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]