انواع طراحی سایت وکالت با شرکت های مختلف

يکشنبه 3 مرداد 1400
13:49
میلاد حیدری

سر و صدا کردن آنلاین می تواند برای سازمانهای غیرانتفاعی چالش برانگیز باشد ، چه شما یک سازمان جهانی بزرگ باشید و چه تمرکز شما بر روی جامعه نزدیک شما باشد.


وب سایت طراحی سایت وکالت شما به عنوان پایه حضور آنلاین شما ، بخش مهمی برای دستیابی به طرفداران شماست ، خصوصاً در این عصر دیجیتال. این مرکز به عنوان مرکز تمام اطلاعات مربوط به سازمان غیرانتفاعی شما عمل می کند. این جایی است که چشم اندازها در مورد ماموریت شما اطلاعات کسب می کنند ، داوطلبان برای شیفت ثبت نام می کنند و اهدا کنندگان در کار شما مشارکت می کنند.


با این وجود ، اغلب اوقات ، تجربه کاربر و زیبایی شناسی اغلب در زیر فرش قرار می گیرند تا از این ویژگی برخوردار شوند. بسیاری از سازمان ها احساس می کنند یک وب سایت جذاب و جذاب از دسترس خارج شده است. خوب ، دوباره فکر کنید! لازم نیست محتوای با کیفیت را فدای یک طراحی فریبنده کنید یا بالعکس.


آماده الهام گرفتن هستید؟ بدانید که چگونه این سازمان ها وب سایت های غیرانتفاعی برجسته ای را طراحی کرده اند:


بنیاد جامعه شهرستان ساراسوتا

شبکه SEEP

خار

YMCA شهرستان سن لوئیس اوبیسپو

Lions Club International

دوستان آمریکایی کاونت گاردن

Greenbelt Essex County Land Trust

بالادست بین المللی

بنیاد بین المللی کرگدن

جامعه انسانی ساحل گنج

موسسه تحقیقات تالاب و پرندگان آبزی

پروژه صداها

صندوق مالی غیرانتفاعی

Kode با Klossy

دهکده Uryadi’s

مشارکت اقدام جامعه مینه سوتا

تیزفهمی

مرمت کردن

ساختن

بنیاد بیل و ملیندا گیتس

شورای سوuse مصرف مواد بیگ آیلند

موزه گوگنهایم

طراحی یک وب سایت عالی غیرانتفاعی لزوماً نبرد سختی نیست. سازمان غیرانتفاعی شما می تواند به راحتی یک وب سایت مناسب برای جامعه خود ایجاد کند. تنها چیزی که شما نیاز دارید ، الهام بخشیدن و ابزار طراحی هوشمند برای انجام کار بدون شکستن بانک است.اگر برای برجسته سازی طراحی وب سایت غیر انتفاعی خود به مشاوره تخصصی نیاز دارید ، با تیم Morweb تماس بگیرید. همچنین می توانید با استفاده آزمایشی رایگان از سازنده وب سایت کاربر پسند ما که به طور خاص برای سازمان های غیرانتفاعی طراحی شده است ، طرح خود را به سطح بعدی برسانید.1. بهترین وب سایت غیرانتفاعی - بنیاد جامعه شهرستان ساراسوتا

بهترین نمونه وب سایت غیرانتفاعی: بنیاد جامعه شهرستان ساراسوتا


چرا ما طراحی وب CFSC را دوست داریم

بنیاد جامعه شهرستان ساراسوتا (CFSC) یک سازمان خیریه با سه حوزه تأثیر است: مراقبت از جامعه ، توانمند سازی و موفقیت ، و تعلق و فرهنگ. شعار آنها - "یک نفر باش" - این اعتقاد را نشان می دهد که هر کسی می تواند یک انسان دوست باشد و صرف نظر از امکانات به جامعه خود بازگردد.


مأموریت بنیاد جامعه در طول طراحی وب سایت غیر انتفاعی آن مشخص است. بنر صفحه اصلی اعضای جامعه خندان را به نمایش می گذارد و بیانیه تأثیر سازمان را برجسته می کند. این وب سایت غیر انتفاعی دارای عناصر طراحی جذاب از جمله جلوه های صاف ماوس و گالری رسانه های پویا است. این سایت در دستگاه های تلفن همراه با تمام محتوای یکپارچه متناسب با اندازه صفحه نمایش کوچکتر به همان اندازه عالی به نظر می رسد.


منوی ناوبری CFSC به تجربه کاربری عالی کمک می کند. منوی mega صفحات را به صورت تمیز سازماندهی می کند و مهمترین صفحات مانند صفحه اهدا و کمپین Season of Sharing با دکمه های رنگی برجسته می شوند. همچنین یک نوار هشدار در بالای منوی پیمایش وجود دارد که به سازمان امکان می دهد به روزرسانی های مهم را برجسته کند.


ویژگی مورد علاقه ما؟ این وب سایت غیرانتفاعی ویژگی دسترسی به وب را در گوشه بالا سمت راست منوی پیمایش آنها ارائه می دهد. بازدید کنندگان سایت می توانند اندازه فونت را تغییر دهند ، به مقیاس خاکستری تغییر رنگ دهند ، پیوندها را برجسته کنند یا قلم را تغییر دهند تا تجربه مشاهده خود را بهبود بخشند.


چگونه آنها این وب سایت غیر انتفاعی را ساخته اند

بنیاد جامعه شهرستان ساراسوتا وب سایت خود را با Morweb طراحی و ساخته است.


وب سایت بنیاد جامعه که در CMS غیرانتفاعی کاربر پسند Morweb ساخته شده است ، بدون نیاز به تماس با کارشناسان برنامه نویسی برای هر ویرایش جزئی ، به دوام طراحی شده است.


ویرایشگر کشیدن و رها کردن Morweb به سازمان اجازه می دهد تا به راحتی صفحات خود را در قسمت انتهایی سایت خود اضافه یا ویرایش کند تا بتواند دقیقاً به صورت زنده صفحه خود را ببیند. مضمون وب سایت CFSC به صورت سفارشی ساخته شده و ده ها قالب پیش ساخته را دارد که با مارک تجاری سازمان سازگار است.


برای عملکرد سایت ، CFSC از ویژگیهای غیرانتفاعی مختصر Morweb از جمله فرمهای اهدائی قابل تنظیم ، گالریهای منابع ، وبلاگها ، و ثبت رویدادها و فروش بلیط استفاده کرد تا به بهترین وجه به رای دهندگان خود خدمات دهد.2. بهترین وب سایت غیرانتفاعی - شبکه SEEP

بهترین نمونه وب سایت غیر انتفاعی: شبکه SEEP


چرا ما طراحی وب SEEP را دوست داریم

شبکه SEEP (مخفف "پروژه ارزیابی بنگاههای کوچک") یک سازمان غیردولتی بین المللی است که به هدف اصلی ریشه یابی فقر جهانی می پردازد. با کمک آنها ، صدها سازمان در سراسر جهان این قدرت را دارند که در مبارزه برای ارتقا opportunities فرصت های اقتصادی برای فقیران جهان بهتر به رای دهندگان خود خدمت کنند.


این تعهد برای حل فقر جهانی در طراحی وب SEEP مشهود است. در صفحه اصلی خود ، بازدید کنندگان ابتدا با یک نمایش پرده ای نمایش داده می شوند که شامل تصاویر انتخاب کنندگان آنها است تا به آنها کمک کند

مرد به کار وکالت آنها حتی بیشتر ، SEEP از همان ابتدا روشن می کند که چگونه می توانید در سطح زمین با قرار دادن پیوندهایی به صفحه "درباره ما" ، "منابع" و "عضویت" در عناصر نماد در وسط ، درگیر کار آنها شوید. صفحه اصلی و در منوی ناوبری در حال اجرا آنها.


ویژگی مورد علاقه ما؟ فهرست راهنمای اعضای SEEP دارای نقشه تعاملی اعضای خود در سرتاسر جهان و نمای نمایه است که به شما امکان می دهد بر اساس منطقه تمرین ، نوع عضو یا منطقه فیلتر کنید.


چگونه آنها این وب سایت غیر انتفاعی را ساخته اند

شبکه SEEP برای ایجاد و حفظ حضور در وب خود با Morweb همکاری می کند.


با استفاده از یکی از مضامین وب سایت Morweb که منحصراً برای سازمانهای غیردولتی بین المللی ساخته شده است ، SEEP توانست یکپارچه سایت خود را به بهترین شکل برای مخاطبان خود شخصی سازی کند.


با ویرایشگر کششی و رهائی بصری Morweb ، سازمان می تواند به راحتی و بدون کمک توسعه دهنده وب ، محتوا را در صورت لزوم اضافه و ویرایش کند. سایت SEEP’s Morweb کاملاً مارک تجاری این سازمان را نشان می دهد و افرادی را که معرفی می کنند با بازدیدکنندگان جدید ارتباط برقرار می کند. چه این اولین بار است که با آنها به صورت آنلاین تعامل دارید یا عضوی در حال بازگشت هستید ، درگیر شدن و عضویت در مأموریت آنها برای پایان دادن به فقر در سراسر جهان آسان است.3. بهترین وب سایت غیرانتفاعی - خار

بهترین نمونه وب سایت غیر انتفاعی: خار


چرا ما طراحی وب Thorn را دوست داریم

Thorn یک سازمان غیرانتفاعی جهانی است که با مشکل فزاینده قاچاق کودکان و استثمار جنسی مقابله می کند.


از آنجا که کار آنها به چنین موضوعی دشوار می پردازد ، تلاش زیادی می کند تا وب سایت خود را برای همه کاربران جذاب کند. خواه به دنبال جدیدترین داده های تحقیق باشید و یا علاقه مند به اهدا برای حمایت از کار آنها هستید ، وب سایت Thorn در حین به اشتراک گذاشتن مطالب آموزشی در مورد استثمار جنسی کودکان در اینترنت و در عین حال ارائه ابزار به شرکت ها و افسران اجرای قانون ، ساختار یافته است.


تورن برای بیان داستان ذی نفعان خود ، تصاویر و فیلم های احساسی را جفت می کند تا به کاربران کمک کند تا در مورد واقعیت های بهره برداری مدرن از کودکان سرعت بگیرند.


ویژگی مورد علاقه ما؟ صفحه اهدای آنلاین Thorn’s از رنگهای تمیز و انیمیشن های گرافیکی ساده استفاده می کند. آنها همچنین روش های مختلفی را برای اهدا کنندگان فراهم می کنند ، و راه هایی برای نشان دادن حمایت از طریق کالاهای مارک دار ، با چندین سیستم عامل کمک مالی و حتی با برنامه های تطبیق شرکت ارائه می دهند. این به Thorn کمک می کند تا از همه فرصت های کسب درآمد استفاده کند و به روشی زیبا و جذاب بصری نمایش داده می شود.


یکی از راه های بهبود این صفحه می تواند افزایش قابلیت دسترسی به روش های اهدای غیر سنتی باشد. صفحه اهدای آنلاین بصورت آنلاین یک فرم کمک مالی جاسازی شده دارد که می توانید در صفحه به آن دسترسی پیدا کنید. همین سهولت استفاده را برای کسانی که می خواهند هدایای خود را با تعبیه یک پایگاه داده برنامه شرکت های بزرگ ارائه دهند ، ایجاد کنید.


چگونه آنها این وب سایت غیر انتفاعی را ساخته اند

وب سایت Thorn’s با استفاده از WordPress ، یک سیستم مدیریت محتوا مانند Morweb و Drupal ساخته شده است.


وردپرس ویژگی های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا وب سایت های پویا را ساختارمند و خلاقانه بسازند. با این حال ، مانند دروپال ، وردپرس برای تسلط بر وقت صرف می کند و برای مبتدیان مناسب نیست.


اگرچه می توانید الگوهای وب سایت وردپرس را بارگیری کنید ، اما سازمان غیرانتفاعی شما هنوز نیاز به صرف زمان زیادی برای ساخت سایت خود دارد و برای ایجاد شخصی سازی های عمده نیاز به استخدام یک توسعه دهنده وب دارد.


این به این معنی است که وقتی زمان تازه کردن سایت فرا می رسد ، در ایجاد به روزرسانی با مشکل روبرو خواهید شد.4. بهترین وب سایت غیرانتفاعی - YMCA شهرستان سان لوئیس اوبیسپو

بهترین نمونه وب سایت غیرانتفاعی: YMCA شهرستان سن لوئیس اوبیسپو

چرا ما طراحی وب سایت SLO County YMCA را دوست داریم

YMCA شهرستان سن لوئیس اوبیسپو یک فصل از Y است که در کالیفرنیا واقع شده است. ماموریت SLO County YMCA که اختصاص به ارتقا fitness آمادگی جسمانی و مشارکت در اجتماع دارد ، توسعه ذهن ، بدن و روحیه همه اعضای جامعه است ، صرف نظر از جنسیت ، قومیت و سن.


این تمرکز بر حمایت از سلامت و اعتلای جامعه در کل طراحی وب سایت SLO County YMCA مشهود است. وقتی بازدیدکنندگان در صفحه اصلی خود قرار می گیرند ، بلافاصله با نمایش اسلاید اعضای فعال جامعه که بیشترین استفاده را از آنچه "Y" ارائه می دهد ، استقبال می کنند.


از آنجا که SLO County YMCA در درجه اول یک سازمان تفریحی جامعه است ، آنها با قرار دادن موقعیت های نامزدی در جلو و مرکز ، از املاک و مستغلات صفحه اصلی خود بیشترین استفاده را می کنند. آنها با استفاده از دکمه های روشن فراخوان به عمل ، فرصت ها را برای رشد جوانان و زندگی سالم متمرکز می کنند. در نزدیکی آنها همچنین یک دکمه "اهدا" برای هدایت کاربران به سمت بازپرداخت وجود دارد.


ویژگی مورد علاقه ما؟ مارک تجاری سایت تمیز و مطابق با دستورالعمل های تجاری YMCA است. تایپوگرافی و عناصر گرافیکی کاملاً با آرم مطابقت دارند.

https://www.dutchwebdesign.nl/webdesign/


[ بازدید : 19 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به bestit است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]