5 بهترین ابزار طراحی پست در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام)

چهارشنبه 16 تير 1400
13:09
میلاد حیدری

هنگامی که از طریق فید فیس بوک یا توییتر خود مرور می کنید ، چه چیزی طراحی پست اینستاگرام توجه شما را جلب می کند: یک دیوار خسته کننده از متن یا یک تصویر جسورانه و قوی؟ بدیهی است که این تصویر است (به دلایلی عکس ها به صورت کلیشه ای "چشم نواز" خوانده می شوند).

و این فقط یک حکایت مبهم نیست. پست های فیس بوک با تصاویر 2.3 برابر بیشتر از آنهایی که بدون تصویر هستند جذابیت دارند ، در حالی که توییت های دارای تصویر 150٪ بازتوییت بیشتری دریافت می کنند. بدون تصویر حتی نمی توانید در اینستاگرام پست بگذارید.


این بدان معنی است که اگر مسئولیت رسانه های اجتماعی برند یا تجارت کوچک خود را بر عهده دارید ، ایجاد تصاویر با ظاهری زیبا باید قسمت بزرگی از کار شما باشد. اما ، با توجه به اینکه هر یک از رقبای شما سعی در گچ انداختن شبکه های اجتماعی با تصاویر دارند ، باید مطمئن شوید که ابزار لازم برای انجام یک کار خوب را در اختیار دارید و تصاویر قوی و بله چشم نوازی ایجاد می کنید که باعث ایجاد ترافیک و تعامل می شود. خبر خوب این است که شما مجبور نیستید هزاران دلار در یک شرکت طراحی حرفه ای ، یا حتی صدها دلار در نرم افزار سرمایه گذاری کنید - برای شروع کار چندین ابزار طراحی رایگان خارق العاده وجود دارد.


اگر صاحب مشاغل کوچکی هستید ، مدیریت حساب های شبکه های اجتماعی کسب و کارتان فقط یکی از کلاه های تقریباً بی نهایت است که می پوشید. با خودکار کردن روند کار ، زندگی خود را آسان تر کنید. برای مدیریت بهتر رسانه های اجتماعی برند خود ، به این 4 گردش کار نگاهی بیندازید ؛ یا اگر بیشتر روی اینستاگرام متمرکز هستید ، در اینجا 3 روش برای ارسال خودکار به Instagram برای کسب و کار وجود دارد.


بهترین برنامه های تصویری شبکه های اجتماعی

برنامه


آیکون:


بهترین برای


سیستم عامل


قیمت


بوم


آرم Canva


طراحی مبتنی بر الگو


وب ، iOS ، Android ، macOS ، ویندوز


رایگان؛ 12.95 دلار در ماه


Adobe Spark


لوگوی Adobe Spark


مقیاس بندی یک فشار جانبی


وب ، iOS ، Android


رایگان؛ 9.99 دلار در ماه


پابلو توسط بافر


آرم پابلو توسط بافر


به سرعت تصاویر را برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی تهیه کنید


وب


رایگان


دسیگنر


آرم دسیگنر


طراحی های خود را انجام دهید


وب ، iOS ، Android


رایگان؛ 9.95 دلار در ماه


اسنپا


آرم اسنپا


ایجاد تصاویر گاه به گاه


وب


رایگان؛ 15 دلار در ماه


 


 


 


 


 


چه چیزی باعث ایجاد یک برنامه تصویر عالی در شبکه های اجتماعی می شود؟

شما می خواهید تصویری بسازید که توجه طرفداران شما را به خود جلب کند - چیزی که باعث شود آنها کلیک کنند و به اشتراک بگذارند و به تماشای مطلب عالی بعدی بنشینند. همچنین شما نمی خواهید زمان و هزینه زیادی صرف ایجاد این تصاویر کنید (زیرا ، بیایید این واقعیت را بپذیریم - پست های شبکه های اجتماعی چرخه عمر بسیار کوتاهی دارند).


راز ایجاد این نوع تصاویر داشتن بسیاری از الگوهای عالی و منابع طراحی (تصاویر ، آیکون ها ، اشکال ، سبک های متن) است که به راحتی در دسترس هستند ، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مخلوط کنید ، مطابقت دهید و پیام دهید.


خبر خوب این است که برای گرفتن نتایج برتر نیازی به پرداخت قیمت های حق بیمه ندارید. من بیش از 15 برنامه را آزمایش کردم تا این لیست کوتاه و شیرین از بهترین برنامه های رایگان را برای ایجاد تصاویر پر جنب و جوش و حرفه ای از رسانه های اجتماعی به شما ارائه کنم.


هنگام آزمایش و ارزیابی برنامه ها ، چند معیار اصلی داشتم که هر برنامه باید شامل آنها شود:


آیا این برنامه برای طراحان آماتور به اندازه کافی آسان است؟ در بیشتر موارد ، طراح شرکت شما (اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید) این نیست که مدیریت شبکه های اجتماعی شما را بر عهده داشته باشد. بنابراین ، می خواستم اطمینان حاصل کنم که افرادی (مانند من) با حداقل دانش در مورد ابزار طراحی و طراحی ، می توانند به طور م effectivelyثر از این برنامه ها استفاده شوند.


آیا این برنامه برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی مناسب است؟ برخی از برنامه ها بسیار جذاب هستند ، اما ویژگیهای بسیار زیادی دارند که تمام کاری که شما می خواهید انجام دهید این است که یک تصویر خوب برای تهیه یک تبلیغ اجتماعی تهیه کنید. این برنامه ها به سادگی طراحی شده اند ، بنابراین شما مجبور نیستید ساعتهای سخت را برای طراحی تک گرافیک صرف کنید.


آیا تجربه برنامه روان است؟ هنگام تلاش برای طراحی چیزی در یک برنامه وب ، یک عامل مهم این است که تجربه وب روان و سریع است. برخی از برنامه ها ممکن است به سختی عبور کرده باشند ، با این تفاوت که تجربه وب به طور مداوم ناامید کننده بود (صفحه انجماد ، بارگیری سریع طرح ها ، ذخیره نکردن یا پذیرش تغییرات و غیره)


آیا دارایی های طراحی حرفه ای هستند؟ ابزارهای زیادی وجود دارند که الگوها را ارائه می دهند - نه فقط انواع الگوها و دارایی هایی که به شما کمک می کنند برند خود را به خوبی نشان دهید. این لیست دارای برنامه هایی است که برای شرکت ها و افرادی که می خواهند مارک خود را با تصاویر رسانه های اجتماعی درجه حرفه ای نشان دهند ، ایده آل است. (صادقانه بگویم ، این معیار بیشتر برنامه ها را از بین برد.)


آیا این برنامه چند منظوره است؟ اگرچه تصاویر مربوط به بازاریابی در شبکه های اجتماعی دلیل اصلی شما برای جستجوی یک ابزار طراحی گرافیک است ، در صورتی که فقط به یادگیری و استفاده از یک ابزار برای اهداف مختلف طراحی بازاریابی مانند ایجاد بنرهای ایمیل ، کارت پستال ، بروشور ، تصاویر وبلاگ - شما آن را نامگذاری کنید. برنامه هایی که به این جمع بندی راه یافته اند از الگوها و ابزارهایی برای طراحی مواردی فراتر از تصاویر رسانه های اجتماعی برخوردار هستند.


با این گفته — روی برنامه ها.


بهترین ابزار رایگان طراحی رسانه های اجتماعی برای طراحی مبتنی بر الگو

Canva (وب ، iOS ، Android ، macOS ، ویندوز)


عکس Canva

Canva یک برنامه طراحی گرافیک مبتنی بر الگو ، قدرتمند ، اما در عین حال ساده برای استفاده است. صدها هزار الگو ، گرافیک و عکس وجود دارد که می توانید به عنوان بخشی از برنامه رایگان استفاده کنید (که با اشتراک Canva Pro به میلیون ها دارایی می رسد).


وقتی Canva را باز می کنید ، مقدم هستید

ارسال شده با ده ها الگوی ممکن برای همه چیز ، از پوستر گرفته تا Instagram Posts. پیمایش بسیار زیاد است ، اما جستجوی بسیار خوبی نیز در آن انجام شده است. کافیست روی نوار جستجو در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و به دنبال چیزی مانند "داستان های اینستاگرام تولد" باشید تا گزینه های خاص تری را مشاهده کنید. (من فقط 160 نمونه پیشنهادی برای آن دریافت کردم.)


هنگامی که الگویی برای کار با آن پیدا کردید ، ویرایشگر کشیدن و رها کردن افزودن منابع خود را ساده می کند. فقط روی بارگذاریها کلیک کنید و بارگذاری رسانه را در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید ، تصاویر یا عناصر تجاری را اضافه کنید و می توانید آنها را مستقیماً در ویرایشگر رها کنید. یک نکته: بر روی هر عنصر کلیک راست کرده و اگر می خواهید آن را پشت سر چیزهایی مانند متن (که برای ویرایش می توانید روی آن دوبار کلیک کنید) یا قاب تصویر ، Send Back یا Send Forward را کلیک کنید.


مانند Google Docs ، Canva شما را قادر می سازد تا دیگران را به اشتراک بگذارید و با آنها همکاری کنید ، بنابراین اگر می خواهید مجموعه دیگری از طراحی خود را دنبال کنید ، روی دکمه اشتراک گذاری در نوار ابزار کلیک کنید و سپس یک آدرس ایمیل اضافه کنید.


بعد از اتمام کار ، روی بارگیری کلیک کنید تا پست شما برای ارسال ، ذخیره شود. اگر به طور تصادفی دارایی های حق بیمه را وارد کرده باشید ، می توانید برای حذف علامت های تجاری آنها (به طور معمول حدود 1 دلار برای هر دارایی) ، هزینه پرداخت کنید. اگر فقط گاهی از Canva استفاده می کنید گزینه مفیدی است. اگر این اتفاق زیاد رخ دهد ، می توانید با هزینه 12.95 دلار در ماه در Canva Pro مشترک شوید (یا حداقل 30 روز دوره آزمایشی رایگان را بررسی کنید). Pro دارای انبوهی از طرح های اضافی و برخی ویژگی های زیبا مانند تغییر اندازه خودکار ، برنامه ریز شبکه های اجتماعی و امکان بارگذاری "بسته تجاری" شماست ، بنابراین می توانید به راحتی آرم ، رنگ مارک و فونت خود را به طرح های خود اضافه کنید.


قیمت Canva: رایگان برای 250،000+ قالب و 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی. از 12.95 دلار در ماه برای Canva Pro ، که فضای ذخیره سازی نامحدود ، میلیون ها دارایی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

https://zapier.com/blog/graphic-design-tools-for-social-media-images/

https://graphicservices.bigcartel.com/product/58


برچسب ها: اینستاگرام , طراحی ,
[ بازدید : 27 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به bestit است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]